Haber

SİNAN ATEŞ’İN ÖLDÜRÜLMESİNDEN ARAYAN DOĞUKAN Ç. BEYKOZ’da yakalandı

Eski İdeal Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Lideri ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Sinan Ateş’i öldürmekten aranan Dr. Doğukan Ç. Beykoz’da yakalanıp gözaltına alındı.

Eski Hukuk Büroları Eğitim ve Kültür Vakfı Lideri ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş cinayetiyle ilgili soruşturma kapsamında toplam tutuklu sayısı 10’a yükseldi. Ankara Organize Şube Müdürlüğü ekipleri, Ateş cinayeti soruşturmasıyla ilgili olarak İstanbul’da bir süredir kaçak zanlıları yakalamak için çalışma yapıyordu. Ateş’i öldürmekten aranan Doğukan Ç.’nin bugün akşam saatlerinde Beykoz İshaklı köyünde bir otelde olduğu belirlendi. İstanbul ve Ankara polisinin ortak çalışması sonucunda otele baskın düzenlendi. Polisin geldiğini anlayan Doğukan Ç. Otelin arka tarafındaki ormanlık alana kaçmak istedi. Bu sırada polis ekiplerinin havaya uyarı ateşi açması üzerine Doğukan Ç. yakalanmış. Gözaltına alınan Doğukan Ç.’nin Ankara’ya götürüleceği öğrenildi.

Görüntü dökümü—- — —– —- — —- Otelden görüntü-Otelin önündeki polis araçları-Polis gruplarından görüntü-Muhabir duyurusu (Gamze ŞİMŞEK)- Doğukan Ç.’in fotoğrafı

-Genel ve detay

– İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu